Načítam dáta, prosím počkajte

Načítam dáta, prosím počkajte

e-shop - topgarden - záhradné centrum Nitra
 
Domov » Katalóg produktov » Voliery pre psov

Voliery pre psov

Voliera pre psa Luxus

Voliera pre psa Luxus

Cena: € 795.00

Topgarden produkt Volieru pre psa Luxus sme navrhli tak aby bola pevná, účelná ale aj pekným doplnkom do Vašej záhrady. Dvere sa dajú zamknúť, podlaha je z 1cm medzerami aby prepadli nečistoty a pod volierou je priestor aby sa nečistoty dali vystriekať vodou alebo inak odstrániť. Podlaha je hrubá 42mm, podhľad strechy je hobľovaný hrúbky 20mm a výplň prednej strany je kovová mreža (oko 10x10cm) štandardne hnedej farby. Voliera má rozmer 2x2m. Búda pre psa je samostatný výrobok a nieje v cene voliery. Radi Vám volieru pre psa vyrobíme aj na mieru.

Zobraziť viac

Voliera pre psa Luxus 1

Voliera pre psa Luxus 1

Cena: € 874.00

Topgarden produkt Volieru pre psa Luxus sme navrhli tak aby bola pevná, účelná ale aj pekným doplnkom do Vašej záhrady. Dvere sa dajú zamknúť, podlaha je z 1cm medzerami aby prepadli nečistoty a pod volierou je priestor aby sa nečistoty dali vystriekať vodou alebo inak odstrániť. Podlaha je hrubá 42mm, podhľad strechy je hobľovaný hrúbky 20mm a výplň prednej strany je kovová mreža (oko 10x10cm) štandardne hnedej farby. Voliera má rozmer 2x2,5m. Búda pre psa je samostatný výrobok a nieje v cene voliery. Radi Vám volieru pre psa vyrobíme aj na mieru.

Zobraziť viac

Voliera pre psa Luxus 2

Voliera pre psa Luxus 2

Cena: € 972.00

Topgarden produkt Volieru pre psa Luxus sme navrhli tak aby bola pevná, účelná ale aj pekným doplnkom do Vašej záhrady. Dvere sa dajú zamknúť, podlaha je z 1cm medzerami aby prepadli nečistoty a pod volierou je priestor aby sa nečistoty dali vystriekať vodou alebo inak odstrániť. Podlaha je hrubá 42mm, podhľad strechy je hobľovaný hrúbky 20mm a výplň prednej strany je kovová mreža (oko 10x10cm) štandardne hnedej farby. Voliera má rozmer 2x3m. Búda pre psa je samostatný výrobok a nieje v cene voliery. Radi Vám volieru pre psa vyrobíme aj na mieru.

Zobraziť viac